Organic supplements, certified natural cosmetics and more!
Welcome to R&C store!
Free shipping over €60.00

Dein Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Undecided? Browse our bestsellers.

Soap Bars

3 Ergebnisse

3 Ergebnisse

SPEICK Wellness Soap, Shower + Bath Soap Milk & Honey

Nourishing Bar Soap with Organic Honey & Buttermilk | Shower & Bath

€3,24

Stückpreis
pro

€3,24

Stückpreis
pro

Green packaging of Petit & Jolie shampoo and body bar on a beige background
Petit Jolie shampoo and body bar packaging on a green background
Neu

Petit&Jolie baby shampoo & body bar, 65g sale

Normaler Preis €8,09 €2,00

Stückpreis
€3,08 pro 100g

Normaler Preis €8,09 €2,00

Stückpreis
€3,08 pro 100g

Petit&Jolie baby shampoo & body bar, 65g

€8,09

Stückpreis
€12,45 pro 100g

€8,09

Stückpreis
€12,45 pro 100g