Organic supplements, certified natural cosmetics and more!
Welcome to R&C store!
Free shipping over €60.00

Dein Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Undecided? Browse our bestsellers.

Kids' Shampoo

6 Ergebnisse

6 Ergebnisse

Green packaging of Petit & Jolie shampoo and body bar on a beige background
Petit Jolie shampoo and body bar packaging on a green background
Neu

Petit&Jolie baby shampoo & body bar, 65g sale

Normaler Preis €8,09 €2,00

Stückpreis
€3,08 pro 100g

Normaler Preis €8,09 €2,00

Stückpreis
€3,08 pro 100g

Bottle of Petit & Jolie hair and body shampoo on a beige background
Bottle of Petit & Jolie hair and body shampoo on a light green background
Neu

Petit&Jolie baby hair & body shampoo, 200ml sale

Normaler Preis €8,09 €2,00

Stückpreis
€1,00 pro 100ml

Normaler Preis €8,09 €2,00

Stückpreis
€1,00 pro 100ml

Vitalkind Girl Shiny Shampoo & Conditioner | Soft & Tangle-Free — 200ml

Silk protein 2-in-1 for soft, shiny & tangle-free hair

€14,04

Stückpreis
€7,02 pro 100ml

€14,04

Stückpreis
€7,02 pro 100ml

Vitalkind Boy Shiny Shampoo & Conditioner | Soft & Tangle-Free — 200ml

Silk protein 2-in-1 for soft, shiny & tangle-free hair

€14,04

Stückpreis
€7,02 pro 100ml

€14,04

Stückpreis
€7,02 pro 100ml

Petit&Jolie baby shampoo & body bar, 65g

€8,09

Stückpreis
€12,45 pro 100g

€8,09

Stückpreis
€12,45 pro 100g

Petit&Jolie baby hair & body shampoo, 200ml

€8,09

Stückpreis
€4,05 pro 100ml

€8,09

Stückpreis
€4,05 pro 100ml