Organic supplements, certified natural cosmetics and more!
Welcome to R&C store!
Free shipping over €60.00

Dein Warenkorb

Dein Warenkorb ist leer

Undecided? Browse our bestsellers.

Bath Additives

8 Ergebnisse

8 Ergebnisse

Alkaline bath salt Sanatur Wellness-Cosmetics100 % alkaline  Suitable for every skin type 250 g sale
Neu

Normaler Preis €8.968,96 €2,00

Stückpreis
pro

Bottle of Petit & Jolie bath oil on a beige background
Bottle of Petit & Jolie bath oil on a yellow background
Neu

Petit&Jolie baby Bath Oil, 200 ml sale

Normaler Preis €9,53 €2,00

Stückpreis
€1,00 pro 100ml

Normaler Preis €9,53 €2,00

Stückpreis
€1,00 pro 100ml

Vitalkind Milky Bubble Bath for boys with packaging on a beige background
Vitalkind Milky Bubble Bath for boys with packaging on a yellow background
Neu

Vitalkind Boy Milky Bubble Bath | Fun & Gentle Foam — 200ml sale

Gentle milky bubble bath for boys' skin

Normaler Preis €13,16 €2,00

Stückpreis
€1,00 pro 100ml

Normaler Preis €13,16 €2,00

Stückpreis
€1,00 pro 100ml

Vitalkind Boy Milky Bubble Bath | Fun & Gentle Foam — 200ml

Gentle milky bubble bath for boys' skin

€13,16

Stückpreis
€6,58 pro 100ml

€13,16

Stückpreis
€6,58 pro 100ml

Petit&Jolie baby Bath Oil, 200 ml

€9,53

Stückpreis
€4,77 pro 100ml

€9,53

Stückpreis
€4,77 pro 100ml

€8,96

Stückpreis
pro

Algira Alkaline Sea Salt Algae Bath | Relaxation & Renewal

Alkaline seaweed bath to relax muscles & renew skin

Von €5,72

Stückpreis
pro

Von €5,72

Stückpreis
pro

€17,96

Stückpreis
pro